Obraz uczniów w NFM we Wrocławiu

W Jaskółce dużo się dzieje, a także dużo się tworzy – pięknych rzeczy oczywiście. To wszystko dzięki jaskółkowym dzieciom. Nasza Społeczność została zaproszona do udziału (jako artyści) w wystawie w ramach projektu WE ARE SOLELY ON THE SIDE OF PEACE. Wystawa jedyna w Polsce. Jedna z 50 na świecie.

Na koniec stycznia, w ramach wewnętrznego projektu „Na rzecz pokoju”, uczniowie uczestniczyli w zajęciach, gdzie omawiali temat pokoju, a następnie stworzyli obraz na płótnie w formacie 100×100 cm. Do jego wykonania użyli różnych technik plastycznych. Wernisaż odbył się 8 lutego 2018 r. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz tutaj zdjęcia z otwarcia.

Wystawę można odwiedzić jeszcze do 7 marca 2018 r. (w godzinach prac kas biletowych oraz przed koncertami). Warto!

*plakat z fanpage Narodowe Forum Muzyki